Doprava a platba

Vše skladem expedujeme následující pracovní den.

Výše poštovného závisí na způsobu platby a doručení. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.  

DOPRAVA ZDRAMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 200 Kč

Hodnota objednávky  do 1200 Kč:

Balíky loga  Balík do balíkovny 69 Kč

Balíky DR logo  Česká pošta - balík do ruky 128 Kč

Balíky NP logo_PNG   Česká pošta - balík na poštu 140 Kč

logo ppl  PPL kurýr 99 Kč 

zásilkovna na pobočku  Zásilkovna 77 Kč 

 

Hodnota objednávky nad 1200 Kč:

Balíky loga  Balík do balíkovny zdarma

Balíky DR logo  Česká pošta - balík do ruky zdarma

 Balíky NP logo_PNG  Česká pošta - na poštu zdarma

logo ppl  PPL kurýr zdarma

zásilkovna na pobočku  Zásilkovna zdarma

 

Česká pošta (dodání do 3 pracovních dnů od expedice) - Česká pošta Vás bude informovat prostřednictvím SMS či emailu o doručení balíku.


Balík do balíkovny (dodání do 3 pracovních dnů od expedice) - Nové výdejny balíků nejen na poštách. Česká pošta Vás bude informovat prostřednictvím SMS či emailu o doručení balíku. Seznam všech Balíkoven naleznete na www.balikovna.cz.


Jakmile předáme Váš balíček společnosti PPL, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.


Osobní odběr v Zásilkovně (dodání do 2 pracovních dnů od expedice) - Vyzvedněte si Vaše zboží na více než 2011 místech v rámci ČR. 


Poznámka k elektronickým platbám: V žádném případě se nedostaneme k Vašim přihlašovacím údajům k účtu nebo údajům o Vaší kartě, ty vyplňujete vždy až na zabezpečené stránce příslušné banky.

 

Nakupování u nás je hodně jednoduché. Za svou objednávku můžete zaplatit několika způsoby.

     Na dobírku 40 Kč (pouze balík Do Balíkovny 20 Kč)
     Platební kartou (VISA, Mastercard) zdarma

     Převodní příkaz zdarma

Na dobírku - Stále nejrozšířenější způsob platby. Objednávku Vám zašleme na Vaši adresu a při jejím převzetí zaplatíte kurýrovi.


Platební kartou (VISA, Mastercard) - Nejrychlejší způsob. Po zadání objednávky zaplatíte svou kartou prostřednictvím bezpečné platební brány GomGate, více informací zde.


Převodní příkaz - Pokud jste zvolili platbu převodním příkazem, počkejte prosím na další e-mail, v kterém Vám zašleme podklady a další informace potřebné k platbě. Termín dodání objednávky se může vzhledem na zvolenou formu platby prodloužit. Objednávka se začne zpracovávat až po přijetí platby.

V případě dotazů ohledně dopravy a platby nás můžete kontaktovat.