Parfém do interiéru

Vůně domova je jen jedna. Vytvořte si hřejivou atmosféru a provoňte svou domácnost. Vybrat si můžete naše difuzéry, které jsou zároveň skvělým doplňkem do interiéru.

Nejprodávanější

9 položek celkem
PATCHOUOLI INDIEN
490 Kč / ks

Provoňte svůj domov exotikou a luxusem. Parfém do interiéru PATCHOULI INDIEN vás příjemně naladí a dodá vám sebedůvěru.

Kód: D001
CARTHAGE
Novinka
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru CARTHAGE značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní  váš interiér svěžími jasmínovými tóny, ylang ylang a bílém pižmu.

Kód: D002
PIVONE D´ASIE
Novinka
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru PIVOINE D'ASIE značky od El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní váš interiér kyticí čerstvě řezaných asijských pivoněk,...

Kód: D003
AMBER OF NIGHT
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru AMBER OF NIGHT značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní váš interiér bohatými svěžími tóny bergamotu a růže.

Kód: D004
ARABESQUE
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru ARABESQUE značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní váš interiér květinovou vůni lilie, růže a kořene kosatce s opojnými tóny,...

Kód: D005
SANTAL LANKA
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru SANTAL LANKA značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní iváš nteriér dřevitou hřejivou vůní santalového dřeva.

Kód: D006
ORCHIDEE ROYALE
Novinka
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru ORCHIDEE ROYALE značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní  váš interiér vůní tropické orchideji, bergamotu a damašské růži.

Kód: D007
DUBAI NIGHT
Novinka
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru DUBAI NIGHT značky El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní váš interiér okouzlujících květinových vůní jasmínu a pomerančového květu.

Kód: D008
MOON LIGHT
Novinka
490 Kč / ks

Orientální arabský parfém do interiéru MOON LIGHT značky  El Nabil je známkou dubajské kvality. Provoní váš interiér opojnou, kořeněnou vůní pomerančového květu, madagaskarské...

Kód: D009
originál
Originální produkty z Dubaje
sklad
Vše ve vlastním skladu
rychlé dodání
Zboží posíláme obratem