Tajemství arabských parfémů

 

Jak vybrat ten pravý parfém? Žádnou vědu v tom nehledejte!

Připravili jsme pro vás 5 tipů, které vám pomohou v rozhodování.

Stačí si zdarma stáhnout naši novou příručku.

Tajemství - úvod
 

Milujete vůni dálek, koření, svěžesti citrusů nebo květin a tápete v tom, jaký parfém z naší bohaté nabídky vybrat, aby byla příjemná jak pro vás, tak pro vaše okolí? Přinášíme vám příručku s 5 tipy, které vám napoví. S touto příručkou snadno dosáhnete výběru ideálního parfému, který bude plně ladit nejen s vámi, ale okouzlí i vaše okolí. 

Buďte v harmonii se svým parfémem a okouzlete jím i své okolí.

Stáhněte si zdarma naši příručku, která vás navede tím správným směrem a poradí s výběrem, ať už hledáte ve vůni optimismus, dobrodružství nebo chcete podtrhnout svůj charakter. 

 

Jaké jsou vaše preference vůní?

Voní vám dřevité tóny santalového či cedrového dřeva, nebo jste spíš fanoušky nasládlých vůní jasmínu, vanilky, čokolády či karamelu nebo naopak silných prvků jako je například kadidlo či pižmo? Nebo preferujete kořeněné prvky parfémů, mezi které patří kardamom, skořice nebo muškátový květ či s oblibou používáte svěží vůně citrusů či jiného exotického ovoce? 

Pro správný výběr parfému je důležité se zaměřit na jednotlivé části parfému a vonné složky, které v nich najdeme. Parfémová pyramida vám prozradí o daném parfému úplně všechno.

Jakmile si vyselektujete několik favoritů mezi vůněmi na základě parfémové pyramidy, je ideální vyzkoušet zvolenou vůni ve formě vzorku. 

 

Co od parfému očekáváte? 

Jednotlivé součásti parfémů prozradí jejich vlastnosti – toužíte po dobrodružství, chcete se obklopit optimismem nebo podtrhnout výraznou osobnost? 

Naše příručka vám napoví, po kterých vůních sáhnout.


Na co brát ohled?

Při výběru je také vhodné zohlednit nositele či nositelku vůně, formu koncentrace a roční období pro použití.

 

Stáhněte si zdarma naší příručku, která vám odpoví na mnohé otázky a pomůže s výběrem ideálního parfému.

Navíc jako dárek je pro vás připravena sleva na první nákup.