Magický příběh orientálních vůní

Vstupte do světa plného tajemných vůní, šťavnatého ovoce, orientálního koření i exotického dřeva. Představte si splynutí několika světů vůní, které mají možnost setkat se v jedné lahvičce parfému. 

Jde o dokonalou harmonii, naprosté sladění a kouzelný soulad jednotlivých vůní parfémů z dálného orientu, které jsou originální a dlouhotrvající.

 Orientalni_vune_1

Rozkvetlé zahrady

Vstupte do zahrady plné barevných a voňavých květin. Každá ingredience v parfému je jako okamžik procházky exotickou krajinou. 

Atmosféra rozkvetlé zahrady na vás dýchne z parfému MUSC SHAM´S, kterému vévodí harmonie pomerančového květu v hlavě parfému a král květin, nasládlý a svěží jasmín. V základu parfému se pak mísí dřevité tóny cedru s medovými tóny, které dodávají orientální charakter a smyslnost každé ženě

 

Trhy orientu

Jako procházka po tržišti plná starodávných kultur orientu, exotických vůní koření a sladkého ovoce. Přesně to nabízí harmonie vůní v parfému MUSC MAKKAH, který je novinkou v našem sortimentu. Zkrátka se mu nedalo odolat, jak nás očaroval svojí báječnou unisex vůní. Nasládlé ovoce v hlavě v souznění s úžasnou vanilkou, hřejivou skořicí a hořko-sladkými mandlemi v srdci parfému dokonale vyladí pryskyřice v základu. Prostě okouzlení už od prvního přivonění. 

 567_musc-makkah

Exotická dřevitost

Magická symfonie v parfému pro muže, kterým okouzlíte nejednu ženu, se skrývá v parfémovém oleji MUSC BOISE. Smyslná bohatost a elegance, to jsou výstižné výrazy pro kombinaci vůní jako je mimo jiné koriandr, mandarinka, jasmín, kardamom a ambra s cedrovým dřevem. Temperamentní vůně dobrodružství a kombinace sladkosti a ovocné svěžesti, kterou doplňuje luxusní dřevitost pro každodenní použití.

Svěží citrusy 

Přesně tato vůně svěžích citrusů otevírá bránu orientálního parku, který později ustupuje vůní koření Dálného Východu. 

V parfémovém oleji MUSC ULTRA se snoubí v hlavě parfému právě zmíněné citrusy – grapefruit a bergamot, ohňostroj kořeněných vůní si vás získá v srdci zejména pepřem a vzácným šafránem a základ poté doplní kouřové tóny tabáku a vetiveru. Unisex parfém, který potěší muže i ženy svým citrusovo-orientálním osvěžením.

 

Gurmánské zážitky

Vůni čokolády v kombinaci s karamelem a bílým pižmem v základu a srdci parfému ladně doplní květinové tóny v jeho hlavě. Jde o gurmánskou vůni pro ženy, které se rády zahalí do elegance s jemným dotykem dobrodružství. Tento popis přesně vystihuje novinku v našem sortimentu, kterou je vůně MUSC ISMAEL. Jde o parfémový olej, který se snadno nanáší pomocí roll-onu. Je výrazně koncentrovanější než toaletní voda, proto zůstává vonět na kůži po dlouhé hodiny. Ideální je aplikace na pulzní body vašeho těla, tedy na zápěstí a krk. 

 68_musc-ismael-roll-on-el-nabil-700x

Orientální vůně jsou jako magická brána do světa exotiky. Podtrhují smyslnost, eleganci a originalitu. Dokáží také zvýraznit charisma každého z nás a tyto dlouhotrvající vůně parfémových olejů nás provází po dlouhé hodiny. 

Užívat si tyto vůně můžete v rozmanitých formách

parfému pro ženy

Orientální vůně pro ženy nabízí zejména směsici hřejivých, květinových, ovocných a exotických vůní, které podtrhují smyslnost a ženskost. S těmito parfémy se ženy cítí přitažlivé a sebevědomé, jako královny zahalené do závoje luxusní vůně.

parfému pro muže

Mužské parfémy vyzařují znaky elegance, dobrodružství a podtrhuji jejich charisma. Ovlivní je zejména prvky jako jsou dřevité tóny, koření a samozřejmě pižmo. S použitím těchto vůní vystoupíte z davu a zanecháte nezapomenutelný dojem.

parfému do interiéru

Nechte zahalit do kouzla smyslnosti a exotiky i váš domov či kancelář. Orientální parfém ve formě tyčinkového difuzéru nejen prostor provoní, ale doplní prostor i o designový prvek. Jestli zvolíte příjemné a uklidňující aroma nebo naopak výrazně kořeněné, které naplní váš domov, to už necháme na vás.

parfému do auta

Orientální luxus si můžete dopřát i při každé jízdě vašim vozem. Spojení smyslných dřevitých tónů, exotického koření, svěžího ovoce a květin si můžete dopřát díky snadné aplikaci parfému ve spreji.

Poznejte vůni, která vystihuje to nejlepší z vás, například pomocí výběru ze vzorků pro muže nebo vybírejte ze vzorků pro ženy. 

Po vyzkoušení a naladění se na tu správnou vůni si poté objednejte svého favorita přímo na našem e-shopu.

Objevte magickou cestu do světa orientálních parfémů i vy