Podzimní měsíce jako ideální čas pro dřevitější a kořeněné tóny parfémů

Podzim se rozjel v celé své kráse a otevírá se nám příležitost na pár měsíců odložit lehké a svěží letní vůně.

Podzimní vůně dopřávají okusit atmosféru přírody, která zrovna poskytla své plody, vybarvila se do celé škály odstínů barev a chystá se k odpočinku. 

Trendy podzimních parfémů směřují k dřevitějším a kořeněným vůním s intenzivními tóny. 

Podzim B

 

Dopřejte si některý z unisex parfémů, jenž dokázaly smazat hranice mezi pánskými a dámskými vůněmi. 

Nejprodávanější unisex vůní v našem e-shopu je jednoznačně ROYAL GOLD, parfém nabízí smyslnou a sofistikovanou vůni s výjimečně podmanivou harmonií kombinací vanilky, růže a pižma. 

 V tzv. hlavě parfému se rozvoní jasmín, který patří k nejoblíbenějším vůním z celého světa. Má intenzivní a dlouhotrvající aroma, proto vás bude provázet po dlouhou dobu. 

Srdce parfému pak ovládá úžasná vůně růže v kombinaci s hřejivou vanilkou. Tyto hřejivé vůně oceníte a uvítáte zejména v sychravých podzimních dnech.

Základ parfému pak patří pudrovým tónům pižma s ambrou.

251_royal-gold-roll-on-el-nabil-700x 

Ambra

Ambra voní lehce slaně, tabákově a výrazně žensky. V parfému dodává orientální nádech, který na své pokožce ucítíte dlouhé hodiny. Mimo jiné tato vůně přispívá k lepší náladě a příjemnému uklidnění. 

Tento parfém podtrhne vaši osobnost a dopřeje hřejivý pocit na každém kroku.

Pačuli

Pačuli je bylina, ze které se získává fermentací listů extrakt, jenž má nezastupitelné místo v orientálních parfémech. Obsahuje harmonii vůní připomínající dřevité a zemité tóny. Parfémy, které obsahují složku pačuli jsou velmi intenzivní a smyslné. 

Luxusní pačuli i do auta

Dopřát vůni pačuli si můžete i v podobě luxusního spreje do auta EL AROUSS, který svou kouřově-dřevitou vůní se santalovým dřevem, šafránem a vanilkou učiní luxusní požitek z každé jízdy. 

Skořice

Vůně svařeného vína či vonné svíčky jablko-skořice patří neodmyslitelně k podzimu jako samotné padání listí.  

Pánský parfém MUSC SAUVAGE je ideální pro charismatické a silné muže, kteří vědí, co chtějí. Originální vyváženou vůni parfému provází lehce nasládlý vánek orientu. 

V hlavě parfému prvně ucítíte ladnou levanduli s mátou a bergamotem. Následující srdce odhalí vůni pomerančového květu, hřejivé skořice a jemného kmínu. A v základu se rozvoní nasládlá vanilka a dřevité tóny santalového a cedrového dřeva.

Podtrhněte svoji mužnost právě tímto parfém.

188_muscsauvage-700x

Ovocné tóny v kombinaci s kořením? No jasně!

Pokud se přece jen nechcete vzdát svěžích ovocných vůní doznívajících po horkém létě, tou nejlepší volbou pro vás bude unisex vůně MUSC MAKKAK.

Tato parfémová voda plná ovoce s lehkým orientálním nádechem vás naprosto nadchne.

Představte si v hlavě parfémové vody šťavnatou jahodu s malinou, v srdci hřejivou vanilku v kombinaci s jemnou nahořklou vůní mandlí a kořeněnou skořicí a v základu se rozvoní kouřová vůně pryskyřice. 

Nechte se zahalit do této vůně i vy.

 

Jaký vybrat podzimní parfém do interiéru?

Na tuto otázku máme jasnou odpověď! Tím pravým pro váš interiér bude PATCHOULI INDIEN.

Již zmíněné pačuli je hlavní složkou tohoto orientálního parfému pro váš interiér. Dodá originální a zajímavé aroma, které vás při každém příchodu domů mile překvapí. Pačuli umí uklidnit i nabudit. 

Podzimní dny nemusí být jen šedivé a pochmurné. Užívejte si barevné přírody, teplo v dece či u krbu a hřejivé parfémy pro každý váš den.

Stačí si jen vybrat z naší bohaté nabídky!